Korzystając z wiedzy, jaką są najnowsze trendy w aranżacji łazienek mieszkań deweloperskich i przenosząc ją do stylizacji swoich pomieszczeń, możesz cieszyć się z posiadania modnie oraz komfortowo urządzonego wnętrza, które zachwyci Twoich gości.

Łazienka jest ważnym miejscem w każdym mieszkaniu. Jeśli jest urządzana od podstaw, warto poszukać inspiracji w trendach aranżacyjnych, jakie aktualnie obowiązują. Wielu właścicieli mieszkań deweloperskich zastanawia się nad tym, czy w łazience należy koniecznie kłaść płytki. Rozwiązanie to ma oczywiście mnóstwo zalet, ponieważ jest praktyczne, a także zapewnia estetyczny wygląd wnętrza. Jednakże znając najnowsze trendy aranżacyjne można zdecydować się również na inne sposoby efektownego wykończenia łazienki. Ostatnio bardzo modne stały się takie surowce, jak na przykład beton architektoniczny. Jest to rozwiązanie, które sprawia, iż uzyskuje się industrialne wykończenie łazienki, przykuwające uwagę, a także bardzo modne. Beton architektoniczny w łazience jest tylko jednym z wielu, doskonałych rozwiązań, które warto wykorzystać w nowo zakupionym mieszkaniu na pierwotnym rynku.

Najnowsze trendy w aranżacji łazienek w mieszkaniach deweloperskich – co jest modne?

Osobom, którym zależy na stworzeniu bardzo przytulnego, ciepłego wnętrza łazienki, polecamy, jako materiał wykończeniowy, drewno. Surowiec ten sprawdza się, nie tylko przy budowaniu sauny, ale również może mieć zastosowanie jako, na przykład, pokrycie powierzchni ścian. Wybierając drewno do łazienki można cieszyć się oryginalną, ekologiczną jej aranżacją przez wiele lat, pod warunkiem jednak, że zostało ono perfekcyjnie zaimpregnowane, czyli zabezpieczone przed wilgocią. Decydując się na deski do łazienki należy zwrócić uwagę na to, czy są one wykonane z litego drewna. Nie należy korzystać z rozwiązań typu deski warstwowe lub klejone. Rekomendujemy takie gatunki, jak modrzew i dąb, które, nie tylko prezentują się bardzo elegancko, ale również posiadają właściwości, odpowiadające warunkom panującym w takim pomieszczeniu, jak pokój kąpielowy, łazienka czy toaleta.

Postaw na niebanalne rozwiązania aranżacyjne

Nowy trend w aranżacji łazienek polega również na zastosowaniu oryginalnych płytek. Modne, duże ich płaszczyzny, jednokolorowe bądź nawet z ciekawą fakturą 3D, mogą całkowicie zmienić charakter tego pomieszczenia. Sposobem na stworzenie modnego wystroju łazienki jest również wybór odpowiedniej armatury. Nowatorskie rozwiązania technologiczne w tej dziedzinie, sprawią, że Twoja łazienka nabierze supernowoczesnego wyglądu. Przeprowadzając prace wykończeniowe warto jest również zamontować w łazience odpowiednie oświetlenie, które stworzy niezwykły klimat, a także intymną atmosferę pozwalającą na pełny relaks. Łazienka to ważne miejsce dla każdego domownika i dlatego należy zadbać o to, by wykończenie tego wnętrza współgrało ze stylistyką całego mieszkania.

Wzorując się na aktualnych trendach w aranżacji łazienek mieszkań od dewelopera, w czasie prac wykończeniowych można stworzyć piękne, przytulne i komfortowe pomieszczenie. Przemyślane rozwiązania wpłyną, nie tylko na funkcjonalność posiadanej łazienki, ale także nadadzą jej efektowego designu. 

Skorzystaj z darmowej wyceny!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo ale i komfort remontu
- pracujemy dla Państwa również zdalnie gdzie wykonamy projekt, przeprowadzimy wszelkie ustalenia online.

Możemy również przesyłać fotorelację lub wideo z wykonanych prac.

Na terenie Warszawy i okolic dojedziemy na miejsce, sporządzimy
dokładną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Całkowicie bezpłatnie!