Polecam Remonciarzy.pl, bo cenię ich za doradztwo, profesjonalne wykonanie oraz pełny profesjonalizm podczas remontu naszego apartamentu. Wszystko było dokładnie przedstawione w kosztorysie wstępnym oraz uzgodnione ze mną.  W czasie realizacji nie było żadnych poślizgów w czasie, co zdarza się wielu „fachowcom”.

Irek W.

Zachęcony pozytywnymi opiniami skorzystałem z usług Remonciarzy.pl i nie rozczarowałem się. Firma doradzała mi na każdym etapie remontu. Dostałem kosztorys na poszczególne etapy prac. Ogólny efekt jest taki, że moje mieszkanie wygląda pięknie i nowocześnie.  Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i jakość usług.

Seweryn K.

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego remontu łazienki, kuchni i salonu w mojej kawalerce. Remonciarzy.pl wyróżnia to, że przedstawiają dokładny kosztorys prac i wykonują je zgodnie z harmonogramem. Wszystko zostało po remoncie idealnie wysprzątane. Korzystałam już drugi raz z usług tej firmy i jestem ok.

Zofia

Serdecznie polecam remonty przeprowadzane przez firmę Remonciarze.pl. Miałam do czynienia z różnymi firmami, było po 5 fachowców na raz a prace i tak nie szły w ogóle do przodu. Wszystko zmieniło się, gdy  skorzystałam z ekipy Remonciarzy.pl. Solidnie wykonana praca i przed terminem pozwoliła mi wcześniej zamieszkać w moim wymarzonym mieszkaniu.

Ewelina R.

Firma solidna, remont mojego mieszkania przeprowadzony był bardzo sprawnie i szybko. Koszt remontu nie był zbyt wygórowany jak na warszawskie warunki. Czasem płaci się tu horrendalne kwoty za pracę tak zwanych fachowców. Polecam usługi tej firmy i skorzystam z jej pomocy po zakupie nowego mieszkania od wynajem.

Jan

Remonciarze.pl wypracowali sobie pewne nawyki i standardy, które zapewniają im sukces w tej niełatwej branży. Tym co pierwsze rzuca się w oczy jest świetna komunikacja z klientem i dbałość o wszystkie, nawet mało istotne na pozór szczegóły. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac remontowych, szczególnie, że mieszkanie było bardzo zniszczone.

Mirosław

Poza wykończeniem mojego mieszkania Remonciarze.pl doradzili nam z żoną, jak rozwiązać kwestię mało ustawnej kuchni i bardzo zacienionego salonu. Poza tym firma zaoferowała nam pomoc w kwestii doboru lamp do przedpokoju i sypialni z garderobą oraz pokojem kąpielowym. To fachowcy, którzy rzetelnie realizują wszystkie powierzone im zadania.

Joachim C.

Zleciłem firmie Remonciarze.pl wykończenie mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim. Od naszej przeprowadzki minęło już kilka miesięcy i mogę z czystym sumieniem napisać, że wszystko zostało wykonane perfekcyjnie, bardzo solidnie. Przedstawiony mi kosztorys wstępny był bardzo szczegółowy i uwzględniał wszystkie materiały.

Robert T.

Szukałem kogoś, kto może pochwalić się sporym doświadczeniem. Zostawiam swoją opinię po stosunkowo długim czasie od wykonania zlecenia, ale mam nadzieję, że ktoś zainteresowany tego typu usługami, powierzy firmie Remonciarze.pl remont swojego mieszkania. To fachowcy najwyższej klasy, którzy korzystają z najlepszych rozwiązań.

Tomasz

Zleciłam firmie Remonciarze.pl. całość prac remontowych, a sama mogłam skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych i rodzinnych, bez potrzeby martwienia się o przywóz materiałów czy doglądanie ekipy. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam tę firmę!

Alina M.

Chciałem sprzedać mieszkanie. Dzięki Nim udało mi się podnieść wartość mieszkania o kilkanaście tysięcy. Wszystko fachowo, szybko, perfekcyjnie. Zarekomendowałbym ich znajomym.

Michał C.

Rzeczowi fachowcy, widać że znają się na rzeczy.

Alek K.

Mili i bardzo sympatyczni Panowie. Ściany pomalowane perfekcyjnie.

Agata J.

Wyremontowali mi całe mieszkanie w bardzo krótkim czasie!Gorąco polecam!

Paweł A.

Skorzystaj z darmowej wyceny!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo ale i komfort remontu
- pracujemy dla Państwa również zdalnie gdzie wykonamy projekt, przeprowadzimy wszelkie ustalenia online.

Możemy również przesyłać fotorelację lub wideo z wykonanych prac.

Na terenie Warszawy i okolic dojedziemy na miejsce, sporządzimy
dokładną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Całkowicie bezpłatnie!