Popularne dawniej lastryko - efektowny sposób wykończenia mieszkania, stało się jednym z najgorętszych i najbardziej popularnych trendów wnętrzarskich XXI wieku. Nowa forma lastryko jest często wykorzystywanym materiałem, który sprawdza się w wielu pomieszczeniach.

Lastryko, czyli sztuczny kamień, zyskało na popularności w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Obecnie materiał ten powraca w trendach aranżacyjnych, stając się jedną z najbardziej popularnych metod wykańczania mieszkań. Powodem tego jest fakt, iż materiał ten jest stosunkowo tani, trwały i uniwersalny, dlatego idealnie sprawdzi się w modnej i interesującej aranżacji różnych pomieszczeń. Odpowiednio szlifowane lastryko może być użyte, nie tylko we wnętrzu Twojego mieszkania, ale i na zewnątrz. Odświeżona forma lastryko wyróżnia się bogatą kolorystyką i zdobieniami, które wpływają na elegancki, a zarazem oryginalny wygląd każdego pomieszczenia.

Odświeżona wersja lastryko - efektowny sposób wykończenia mieszkania

Lastryko użyte do wykończenia mieszkań Warszawa, można kupić w prawie każdym sklepie oferującym asortyment budowlany. To materiał, który swoją stylistyką przypomina mozaikę, dlatego też idealnie nadaje się do wykonania oryginalnie wyglądającej posadzki, mogącej stanowić ozdobę danego mieszkania. Nowoczesne lastryko wyróżnia się wyrazistą barwą, konkretnymi wzorami i dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Rozwiązanie to sprawdza się, nie tylko na balkonach czy tarasach, ale również może być użyte w kuchni, łazience lub w salonie. Odpowiednio dobrane i perfekcyjnie położone lastryko doskonale współgra z wnętrzem w stylu industrialnym oraz nowoczesnym. Może ono zastąpić płytki na ścianę w kuchni czy w łazience, a także gres szkliwiony w salonie czy w przedpokoju. Płytki lastryko, które zostają poddane procesowi szlifowania nabierają odpowiednich właściwości, dzięki czemu prezentują się doskonale.

Możliwości aranżacyjne, jakie stwarza lastryko

Wykorzystując szlifowane płytki lastryko jako element ozdobny ścian kuchennych lub łazienkowych, można uzyskać wyjątkowe efekty aranżacyjne. Oryginalnie prezentujące się lastryko może być wykorzystane także do wykonania blatów mebli kuchennych i stołów w mieszkaniach, których właściciele są zwolennikami elementów intrygujących elementów ozdobnych i niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. To doskonały sposób na nietypowe, a zarazem bardzo gustowne wykończenia mieszkań Warszawa, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem i posiada wielu zwolenników. Wybierając szlifowane lastryko można mieć gwarancję, iż jest to materiał odporny na uszkodzenia. Mimo, iż jego cena jest nieco wyższa niż zakup płytek do łazienki lub kuchni, to jednak warto zainwestować w tak doskonałe rozwiązanie.

Zastosowane we wnętrzach lastryko, wyróżnia je oryginalnym designem. To trend, który cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród właścicieli mieszkań klasycznych, jak i tych zaaranżowanych na styl nowoczesny. Szlifowane lastryko w nowej odsłonie pozytywnie wpłynie na wygląd każdego pomieszczenia i sprawi, że będzie ono prezentowało się wyjątkowo.

Skorzystaj z darmowej wyceny!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo ale i komfort remontu
- pracujemy dla Państwa również zdalnie gdzie wykonamy projekt, przeprowadzimy wszelkie ustalenia online.

Możemy również przesyłać fotorelację lub wideo z wykonanych prac.

Na terenie Warszawy i okolic dojedziemy na miejsce, sporządzimy
dokładną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Całkowicie bezpłatnie!